in Nederland en België bij
bestellingen v.a. € 39,-.
Jane Iredale Hydration Spray
Als je last hebt van een vette huid of grove poriën, dan is Balance de spray die je zoekt. Het bevat extracten van grapefruit en sinaasappel die helpen de talgproductie in balans te houden. Het matteert niet op een droge manier, maar zorgt dat je huid er gezond uitziet zonder ongewenste glans.
De voordelen van Hydration Spray
- Hydrateert en verfrist
- Fixeert make-up
- Verfijnt de huid
- Verzorgt de huid
Zo gebruik je Hydration Spray
Hydration Spray Balance
aqua/water/eau, aloe barbadensis leaf juice powder*, citrus grandis (grapefruit) peel extract*, citrus aurantium dulcis (orange) peel extract*, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract*, chamomilla recutita (matricaria) flower extract*, olea europaea (olive) leaf extract*, laminaria digitata (algae) extract*, camellia sinensis (green tea) leaf extract*, raphanus sativus (radish) root extract citrus aurantium dulcis (orange) oil, alcohol** * ingrediënt van biologische landbouw ** gemaakt met biologische ingrediënten 100% van de totale ingrediënten is van natuurlijke oorsprong. 30,01% van de totale ingrediënten is afkomstig van biologische landbouw. natuurlijke en biologische cosmetica gecertificeerd door ecocert greenlife volgens de beschikbare ecocert-norm
LET OP: We streven ernaar om de ingrediëntenlijst zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Echter, door productverbeteringen of regionale verschillen als gevolg van lokale wetgeving, kan de werkelijke ingrediëntenlijst op de product verpakking afwijken. Raadpleeg daarom altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest actuele informatie.
Eindverantwoordelijke
Biorius, Avenue Léonard de Vinci 14, 1300 Wavre Belgium, info@biorius.comAanmelden
Specificaties
| Doelgroep | Vrouw, Man, Tiener |
|---|---|
| Huidtype | Alle huidtypen, Gecombineerde huid, Vette huid |
| Producttype | Fixing Spray |
| Resultaat | Verbetering hydratatie, Verstevigt de huid |
| Geschikt voor | Gezicht |
| Textuur | Spray |
| Productkenmerk | Dermatologisch getest, Dierproefvrij, Geen synthetische geuren, Geschikt bij borstvoeding, Geschikt bij zwangerschap, Natuurlijke gezichtsverzorging, Niet-comedogeen |
| Inhoud | 90 ml |
| Verpakking | Reisverpakking, Full Size |
| Merk | Jane Iredale |
| Belangrijke werkstoffen | Groene thee, Sinaasappelolie |
Hoewel alle sprays de make-up fixeren en de huid hydrateren, heeft elke variant een specifieke focus:
-
Pommisst: Ideaal voor de rijpere of droge huid. Het zit boordevol antioxidanten (zoals granaatappel) die de huid beschermen tegen vrije radicalen.
-
D₂O: De beste keuze voor de normale tot zeer droge of gevoelige huid. Het helpt de vochtbalans te herstellen en kalmeert de huid na behandelingen zoals peelings.
-
Balance: Speciaal ontwikkeld voor de vette of gecombineerde huid. Het helpt de talgproductie en de pH-waarde van de huid in balans te houden.
-
Calm: Perfect voor de zeer gevoelige huid of huid met roodheden, dankzij de kalmerende werking van lavendel.