in Nederland en België bij
bestellingen v.a. € 49,-.
Natura Bissé The Cryo-Gel
Geef je spieren en je huid de ultieme opkikker met deze krachtige formule die aanvoelt als een ijsbad in een tube. Waar je na een zware sessie in de sportschool vaak snakt naar verkoeling, biedt deze cryogel een directe sensatie van frisheid dankzij de extracten van menthol en eucalyptus. Deze vorm van cosmetische cryotherapie is niet alleen een genot voor je zintuigen, maar helpt ook om je huid intensief te hydrateren en de contouren van je lichaam te verstevigen. Je voelt de vermoeidheid uit je ledematen trekken terwijl je huid een gezonde, vitale boost krijgt.
De voordelen van The Cryo-Gel
- Directe verkoeling door de toevoeging van menthol en eucalyptus
- Versneld herstel van je welzijn na fysieke inspanning
- Gehydrateerde huid die soepel en zacht aanvoelt
- Verstevigende werking voor strakkere lichaamscontouren
- Versterkt de effectiviteit van je andere contourende producten
Zo gebruik je The Cryo-Gel
Het gebruik van de gel is de perfecte afsluiting van je actieve dag door het product met cirkelvormige bewegingen in te masseren op je benen, rug of armen. De gel trekt snel in en legt een subtiele verzegeling over je huid, waardoor de actieve stoffen hun werk optimaal kunnen doen. Je merkt direct dat je lichaam tot rust komt en je huid strakker aanvoelt, zodat je weer fris en vol energie verder kunt.
The Cryo-Gel
alcohol denat., water (aqua), menthol, eucalyptol, kamfer, peg-40 gehydrogeneerde castorolie, carbomeer, ethoxydiglycol, aminomethylpropanol, propaandiol, geel 5 (ci 19140), blauw 1 (ci 42090). (201014)
LET OP: We streven ernaar om de ingrediëntenlijst zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Echter, door productverbeteringen of regionale verschillen als gevolg van lokale wetgeving, kan de werkelijke ingrediëntenlijst op de product verpakking afwijken. Raadpleeg daarom altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest actuele informatie.
Eindverantwoordelijke
Natura Bissé International, S.A, Ricardo Fisas, Carrer Creu Casas i Sicart 96, 08290 Cerdanyola del Vallès
Aanmelden
Geen reviews gevonden. Deel als eerste jouw inzichten.
Specificaties
| Doelgroep | Vrouw, Man |
|---|---|
| Huidtype | Alle huidtypen, Droge huid, Gecombineerde huid, Gevoelige huid, Vette huid, Vochtarme huid |
| Huidprobleem | Doffe, grauwe huid |
| Producttype | Cooling Gel |
| Productlijn | Diamond Well-Living |
| Resultaat | Herstel van de huid, Verstevigt de huid |
| Geschikt voor | Lichaam |
| Textuur | Gel |
| Productkenmerk | Dierproefvrij, Geschikt bij borstvoeding, Geschikt bij zwangerschap, Glutenvrij, Halal, Parabenenvrij, Vegan, Vrij van oliën |
| Geur | Citrus |
| Inhoud | 150 ml |
| Merk | Natura Bissé |
| Belangrijke werkstoffen | Antioxidanten, Eucalyptus, Menthol |
Je voelt de verfrissing vrijwel direct na het aanbrengen op je huid, wat zorgt voor een onmiddellijke verlichting van een warm of vermoeid gevoel.
Zeker, door de afsluitende werking helpt de gel zelfs om de effectiviteit van je andere verstevigende of contourende producten te versterken.
Hoewel het heerlijk is na een training, kun je de gel op elk moment gebruiken wanneer je behoefte hebt aan een verkwikkend effect of extra stevigheid voor je huid.